Impreza WISEŁKI

Impreza WISEŁKI

Jun 20, 2019

Jak co roku na zakończenie sezonu organizujemy Piknik WISEŁKI .

W tym roku rozpoczęliśmy konkursem wędkarskim, prawie 30 dzieciaków z rodzicami brało udział w zawodach. Jedni mieli brania drudzy trochę gorzej ale zabawa była przednia. Konkurs zakończyliśmy rozdaniem nagród, których na konkurs było bardzo dużo .
Po zawodach udaliśmy się na główną cześć Imprezy pod grzybek, gdzie były gry i zabawy. Wręczanie nagród wyróżnionym zawodnikom, omówienie minionego półrocza oraz wizje na następne półrocze.
Nie zabrakło oczywiście kiełbasek z rożna, pieczonych ziemniaków były także pyszne placki i lody oraz morze picia dla Naszych pociech. Była duża zjeżdżalnie i walka na balony z wodą oraz na szybko zorganizowane polewania wodą z węża.
Szkoda tylko że jak zwykle nie wszyscy dopisali ale to już ich sprawa niech żałują.
Na koniec chciałbym serdecznie podziękować Naszym sponsorom którzy ufundowali nagrody, napoje, kiełbaski, lody,  słodycze itd.
Nagrody do konkursu wędkarskiego ufundowali:
-Firma ELMECH-FISHING Katarzyna i Daniel Falarz, Firma SAFAGA Przemysław Grzesiak i Grzegorz Jabłoński, Firma MAG Dystrybucja, Państwo Patrycja i Łukasz Ławniczak, Koło Wędkarskie RUDY, Miejskie Koło Wędkarskie Solec Kujawski, Pan Mariusz Dębowski, Państwo Katarzyna i Mirosław Rogulscy.
Podziękowania należą się także Panom którzy podczas konkursu służyli pomocą .
 
Chciałbym podziękować również osobom którzy pomogli zorganizować Piknik, a są to:
Państwo Katarzyna i Wiesław Machowsc  ,Państwo Łabejsza firma FOCUS, Panu Łukaszowi Sumińskiemu, Panu Damianowi Michalak oraz oczywiście rodzicom którzy chociaż w najmniejszy sposób pomogli zorganizować tę Imprezę dla Naszych Pociech
 
Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI w imieniu Swoim i Naszych zawodników.
 
pozdro Robert

Nasi sponsorzy i partnerzy

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image